Grozs

0 Preču kopsumma: 0.00 EUR

 

Paldies, ka iegriezāties mūsu jaunajā mājas lapā. Mājas lapa ir izstrādes stadijā, tāpēc pašreiz nedarbojas interneta veikals, bet tuvākajā laikā tas Jums tiks atvērts.

Ja Jums ir ieteikumi mājas lapas uzlabošanai, mēs tos labprāt uzklausīsim, rakstiet uz info@beauty-baltikum.com

SIA Beauty Baltikum

 


 

 

Cienījamie klienti!

 

Sakarā ar to, ka mēs piedalāmies izstādē MedBaltica 2017, mūsu ofiss būs slēgts:

trešdien, 20.09.17. no plkst.15:00 (šajā dienā nebūs iespējams norēķināties ar karti!)
ceturtdien, 21.09.17.
piektdien, 22.09.17.

 

 


NUTRI PEPTIDE JAUNĀ KOSMĒTIKAS LĪNIJA NO GIGI COSMETICS

GIGI "NUTRI-PEPTIDE" aktīvā produktu līnija apvieno sevī augsti tehnoloģiskas sastāvdaļas ar mazu molekulāro masu un dabas izejvielas, kas stimulē visos ādas slāņos dabisko atjaunošanās procesu. GIGI "NUTRI-PEPTIDE" līnijas pamatā ir unikāla aktīvo sastāvdaļu transportēšanas sistēma "Kosmētiskais drons" un fotomodulācija.

PhotoGlow kosmētiskais drons ir makroskopiska kapsula, kura satur Chlorella Vulgaris ekstraktu, kas iestrādāts biosavietojamā un biosairstošā savienotājpeptīdu (ligand) apvalkā. Ārējais ligand novirza kapsulu uz specifiskām šūnām ar receptoriem. Peptīdi atpazīst receptorus uz epidermas šūnu apvalka, sasaistās ar to un drons ar aktīvajām vielām nokļūst mērķšūnā endocitozes ceļā. Pēc tam, kad kapsulas polimēra sastāvdaļas dabīgā veidā noārdās, aktīvās sastāvdaļas pakāpeniski atbrīvojas mērķšūnā.

Jauna biomimētisko peptīdu koncepcija X50 - PhotoGlow - fotomodulācija, kas izmanto gaismas starus kā enerģijas avotu. Tā iedarbojas visos ādas slāņos aktivizējot procesus, kas uzlabo ādas funkcijas, tās ārējo izskatu un stāvokli. Fotomodulācija ir viena no svarīgākajiem faktoriem, kas palīdz veidot jaunas šūnas un kolagēna šķiedras ādā. Gaismas stari nonāk dažādās molekulās šūnu membrānās izraisot bioloģisku reakciju, kas nepieciešama, lai ražotu jaunas šķiedras. X50 PhotoGlow  šūnu līmenī transformē gaismu enerģijā, lai iegūtu jaunu, mirdzošu ādu.


 
 
 
 
 

 

 

 

 

MĒS PIEDALĀMIES IZSTĀDĒ "BEAUTY INDUSTRY OF ASTANA"

2013. gada jūlijā SIA "Janssen Beauty Baltikum" noslēdza līgumu ar LIAA par projektu "Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings Kazahstānā", lai no 2013. gada 10. oktobra līdz 12. oktobrim piedalītos izstādē "Beauty Industry of Astana". SIA "Janssen Beauty Baltikum" plāno attīstīt savu biznesu piedāvājot porfesionālās kvalivikācijas celšanas apmācības Kazahstānas kosmētiķiem.


 

Kompānija Sia "Janssen Beauty Baltikum" dibināta Latvijā 1996. gadā. Latvijā  skaistumkopšanas nozarē darbojas kopš 2002. gada un  kopš 2006. gada Lietuvā.

Sia Janssen Beauty Baltikum ir  profesionālās kosmētikas  oficiālais pārstāvis:

- Janssen Cosmetics - augstas kvalitātes, efektīva profesionālā kosmētika no Vācijas;

- GIGI Cosmetics Labs - Izraēlas profesionālā paramedicīniskā augstākās kvalitātes  "biznesa" un "luksus" klases kosmētika;

- KLAPP Cosmetics - augstas kvalitātes, efektīva profesionālā kosmētika no Vācijas ;

- "Berrywell-Hair Professional" - vācu profesionālā matu kopšanas līnija;

- Kā arī Vācijas profesionālās kosmētikas "INSPIRA Cosmetics" pārstavis Lietuvā.

 

Padarīt pasauli skaistāku ir mūsu kompānijas  mērķis  kopš dibināšanas brīža un līdz šai dienai, jo skaistumam nav šķēršļu un robežu. Skaistums ir mūžīgs!

 

 

 

 

MĒS IZSTĀDĒ BALTIC BEAUTY 2012

All rights reserved © Powered by Goldbird.lv 2012