JANSSEN COSMETICS

JANSSEN COSMETICS

Janssen Cosmetics ir veidojusi vēsturi. Kopš 1990 gada, Walther Janssen, kopā ar viņa sievu Elka, ir strādājuši kopā, lai izveidotu ādas kopšanas sistēmu, kas balstītos uz daudzpusīgu, ļoti efektīvu, ar efektīvām aktīvajām substancēm. Izaicinājums bija sasniegt pārbaudāmus rezultātus un tādejādi uzlabojot ādas profilu.

Ar pirmo ādas kopšanas līniju, WHITE SE CRETS, viņš devās uz Āziju, kur piedāvāja šo pirmo kosmētikas līniju uz maza salokāma galdiņa. Balinošā produktu līnija ātri ieguva popularitāti, Janssen Cosmeceutical reputācija ātri izplatījās. Kopš 1995 gada, produktu līnija tika pārdēvēta par JANSSEN COSME CEU TICAL .

Nenācās ilgi gaidīt līdz tika izveidotas citas produktu līnijas specifiskām ādas vajadzībām. Gadu gaitā, kopjošās līnijas ar īpašajām aktīvajām substancēm dažādiem ādas tipiem tika attīstītas ļaujot kosmētiķiem sniegt viņu klientiem idividualizētas procedūras un palīdzot sasniegt labu efektivitāti. Janssen Cosmetics piepilda visas vēlēšanās. Inovācijām ir izšķiroša nozīme, tās atšķir kompāniju no konkurentiem. Vienmēr vienu soli priekšā citiem un sekot līdzi tirgus jaunajām tendencēm ir svarīgi. Janssen attīstības departaments vienmēr strādā. Jauni aktīvo vielu kompleksi, procesu tehnoloģijas vai analītiskie rezultāti tiek nekavējoties testēti un iekļauti jaunajos produktos.

Laika gaitā, kosmētikas līnija ir izaugusi līdz plašam produktu portfolio, kuram nepieciešams veikt intensīvu apmācību procesu, tā, lai piepildītu visas vēlmes. Kopš 2004, Janssen kvalitatīvā menedžmenta sistēma ir sertificēta atbilstoši IS O 9001 sertifikātam, kas nosaka, ka marketings pārdošana, apmācība un loģistika atbilst augstākajiem standartiem. Šī sertifikācija ir starptautiski atzīts apliecinājums kavlitatīvai menedžmenta sistēmai. Janssen Cosmetics pasaulē. 

Pēdējo 15 gadu laikā kompānija ir pastāvīgi attīstījusies un augusi. Tagad mēs pārdodam savu kosmētiku 75 valstīs visos kontinentos. Kopā ar mūsu starptautiskajiem partneriem, mēs esam veiksmīgi izveidojuši Janssen Cosmeceutical zīmolu visā pasaulē un attīstījuši to kā skaistumkopšanas institūta zīmolu. Patreiz mēs piedāvājam 115 dažādus mazumtirdzniecība un 135 profesionālos produktus, kas paredzēti skaistumkopšanas profesionāļiem.


JANSSEN COSMECEUTICAL:

    * lieto visjaunākās aktīvās vielas, kas ir drošas, iedarbīgas un zinātniski pārbaudītas;
    * attīsta profesionālās procedūru metodes, kas ir liels atbalsts kosmetologiem un kosmētiķiem;
    * attīsta efektīvu kombināciju - procedūras un kosmētiku mājas lietošanai.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Precizēt meklēšanu


Rāda 1 to 1 of 1 (1 Lapas)

Rich Eye Contour Cream (prof.)

€0.00

Ex Tax: €0.00

rating

Augstas kvalitātes acu krēms ar SPF 6, kas nodrošina tūlītēju un ilgstošu efektu. Atjauno, mitrina un izlīdzina ādu. Ādas tips: nobriedusi āda Sat..

Rāda 1 to 1 of 1 (1 Lapas)